نظر یک ریاضیدان در باره زن و مرد (فوق العاده جالب)

اگر زن یا مرد دارای ( اخلاق) باشند پس مساوی هستند با عدد یک =1 
اگر دارای (زیبایی) هم باشند پس یک صفر جلوی عدد یک میگذاریم =10
اگر (پول) هم داشته باشند دوتا صفر جلوی عدد یک میگذاریم =100
اگر دارای (اصل و نسب) هم باشند پس سه تا صفر جلوی عدد یک میگذاریم =1000
ولی اگر زمانی عدد یک رفت (اخلاق) چیزی به جز صفر باقی نمی ماند و صفر هم به تنهایی هیچ نیست پس آن انسان هیچ ارزشی نخواهد داشت .

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

سلام

مطلب بالا رو امروز یه هو بهش برخورد کردم دیدم جالبه گفتم براتون بذارم !! جدا از این مطلب لازم دونستم دوباره برای این که فصل الختامی باشه برای سخنان گذشته بحث سایه رو به سرانجام برسونم !!!

تعدادی از شما بر این عقیده هستید که سایه تغییر کرده ، قبول ... عده ای از شما منو در این ماجرا مقصر می دونید ، قبول ... عده ای از شما معتقدید که من سایه رو نمی شناسم و باید اون رو به حال خودش رها کنم ، قبول ... بعضی از شما فکر می کنید که من دست روی دست گذاشتم و هیچ کاری برای سایه نکردم ، قبول ...ولی آیا شما از حال من هم خبر دارین ؟! آیا شما توی اون دوماه که حال سایه اصلا خوب نبود سراغی از سایه گرفتین ؟! آیا کسی اومد که حتی بدون این که از موضوع خبر داشته باشه بهش دلداری بده ؟! آیا کسی از شما با تمام وجود تلاشش رو کرد تا سایه رو از اون وضعیت در بیاره ؟! آیا شما از کارهایی که من براش انجام دادم باخبر بودین ؟! آیا این بی انصافی نیست که من رو مقصر بدونید ؟! به هر حال من گله ای از شما ندارم ! متاسفم که نمی تونم کل ماجرا رو براتون تعریف کنم ...اگه می تونستم و براتون می گن مطمئنم که نظراتتون در مورد این ماجرا و به خصوص من متفاوت تر بود ... به هر حال شاید اگه من هم جای شما می بودم همین حرف ها رو می زدم ... فقط الان بدونید که حال سایه خوب شده و شده همون سایه ی قبلی البته همونطور که گفتم یه کم عاقلتر شده ... دیگه لزومی نداره که نگرانش باشین ...فقط یه خواهشی ازتون دارم : اگه میشه هر بار که نمازی می خونید یا با خداتون خلوتی می کنید حتما منو دعا کنید چون این روزا خیلی بهش احتیاج دارم ....ممنون میشم اگه از خدا بخواین که بهم صبر بده ... صبری که بتونم ....ناراحتنگرانگریه

اشکام دیگه نمذارن که مانیتور رو خوب ببینم ....پس تا بعد !بامن حرف نزن


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: لطیفه های ریاضی , دل نوشته های من


تاريخ : ۱۳٩٠/٤/۱۱ | ٥:٥٧ ‎ب.ظ | نویسنده : ساره | نظرات ()
.: Weblog Themes By SlideTheme :.