سلام

سلام

من تصمیم گرفتم با بی توجهی نسبت به مسائل پیش اومده راهم رو ادامه بدم و هیچگونه اهمیتی برای این مسائل قائل نباشم ... با توجه به صحبت هایی که شد به نظر میرسه که طرز تفکر من در مورد شماها کاملا اشتباه بوده و اصلا وبلاگ من به خاطر من اینقدر پر طرفدار نبوده است ... البته خوشحالم که به هر حال متوجه این موضوع شدم و اطرافیانم رو به خوبی شناختم ... امروز و در این ساعت اعلام می کنم که سایه دوباره حالش خوب شده البته نه به این معنی که به این زودیا بخواد به نت بیاد ولی من باهاش امروز صحبت کردم و یکی از دلایلی هم که سبب شد تا من از فکر بستن و بن کردن این وبلاگ در بیام برگشتن دوباره سایه بود ! یه خواهشی هم که از شما دارم فعلا تا زمانی که من بهتون بگم بهش زنگ نزنین ... متوجه حرف هام که میشید ؟! شاید اگه سارینا یه کم دیگه دندون روی جیگر می گذاشت و یه کم خوددار تر می بود این همه اتفاق نمی افتاد ... به هر حال این اتفاق نیفتاد و حالا دیگه این مسئله اصلا اهمیت نداره و اصلا چه بهتر که دیگه رفت ! 

خب از خودتون بگین امیدوارم شماها دیگه نخواین این طور برخورد کنید ! 

/ 8 نظر / 15 بازدید
سارا

با سلام دوست عزیز چرا از سایت جدید و بسیار عالی http://www.mehrstat.com استفاده نمی کنید؟ امکان ایجاد سه نوع استت یکی بصورت دکمه و یکی به صورت خلاصه آمار و آخری مشابه سایت مهراستت که تعداد کاربران آنلاین رو نشون می دهد. بسیار عالی تر از وبگذر و پرشین استت دمو: http://www.mehrstat.com/main_namayesh_amar.php?site=24 دارای آمارگیر بصورت تب های پیشرفته و دقیق+پیج رنک گوگل+رتبه آلکسا

جلال

سلام ساره جون چرا واقعا این فکرو کردی [ناراحت] خوش حالم که نظرت راجع به بستن بلاگت عوض شد[هورا]

nik0l

چرا وبتو نبستی؟[قهر] دارم روحیه میدما[نیشخند] فکر دیگه ای نکنی..

جلال

عیدت مبارک[گل]

جلال

من یه هفته نیستم بای بای[خداحافظ]

تانیا

سلام عیدتون مبارک ساره از دست من ناراحتی؟ من از کسی طرفداری نکردم،چرا این فکرو میکنی؟ نمیخوام طرف کسیو بگیرم ولی این که سارینا رفت خداییش خوشحال کننده نبود. خوشحالم که سایه کم کم داره بهتر میشه اینم بدون که شماها دوستای جون جونی خودمین.وبلاگ من به خاطر خودم پرطرفدار نبوده ینی چی؟ په نه په واس خاطر عمه ی من طرفدار داشته؟ راستی شماها ثبت نام کردین؟از مدرسه چه خبر؟

nik0l

خیلی کارت زشته. تو دوستاتو واسه وبت میخوای؟[قهر]